Arama:

Büyük işletmelerin hedefleri de büyük olur. Eğer sizde en büyük olmak ve rekabetin önünde yer almak istiyorsanız. tüm grup içi şirketlerinizi tek bir elden yönetmenize olanak tanıyan, tedarikçilerinizden müşterilerinize uzanan bütünleşik bir yapı kurmanızı sağlayan Mikro Fly tam size göre. Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.
Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.

 

Mikro Fly ile Üretiminiz Kontrol Altında!
İleri seviye üretim yönetimi çözümü sayesinde de üretim planlama ve izleme, üretim rota planlama, tarih bazında tedarik planlama ve izleme, sonlu kapasite kaynak planlama ve fiili maliyetlendirme yetenekleri ile üretim takibinizi en ince ayrıntısına kadar yapabilirsiniz.Mikro Fly size neler veriyor?
• Satış, satın alma, üretim, finans, muhasebe ve insan kaynakları fonksiyonlarının otomasyonu sayesinde etkin bir kaynak planlaması yaparsınız. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu yapar, verimliliğinizle birlikte kârlılığınızı da artırırsınız.
• Üretim maliyetlendirme süreçlerini kolayca koordine eder, kârlılık analizi ve maliyet kontrolünü daha etkin biçimde gerçekleştirirsiniz.
• e-Dönüşüm hizmetlerine tek bir program üzerinden entegre olur, hepsini kolayca yönetirsiniz.
• Muhasebe ve personel verileriniz otomatik olarak kaydolur, hepsini anlık olarak kontrol edersiniz.
• İşletme rapor ve analizleriyle performansınızı anlık olarak takip edersiniz.
• Kullanıcı yetkilendirmeleriyle, veri güvenliğine bağlı personel hatalarını minimuma indirirsiniz.
• Tüm işlemlerinizi ek bir yazılıma, aktarıma ya da manuel işlemlere gerek duymadan, tek bir platform üzerinden tam entegre biçimde yürütürsünüz.