Arama:

ÖMRİ BİLGİSAYAR VE YAZILIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMRİ Bilgisayar, 15 yılı aşan ERP ve özel yazılım çözüm tecrübesiyle, kobi ve büyük ölçekli şirketlerin bilgi toplama, yönetme, analiz, değerlendirme süreçlerini yönetmelerini sağlayan, ERP ve özel yazılım süreçlerini teknik ve teorik olarak destekleyen ve geliştirme fırsatları sunan bir firmadır.
Daima en iyiyi hedefleyen firmamız sürekli gelişim için eğitimlerine devam etmektedir. Kazandığı tecrübeyi müşterilerimizin sorunlarına akıllı ve hızlı çözümler üretmek için kullanmaktadır. Hedefimiz hızla ilerleyen teknoloji karşısında müşterilerimizin ihtiyaçlarını bu teknolojiye daha hızlı, daha ekonomik ve daha gerçekçi nasıl uygulaya biliriz sağlamaktır.
Kobi ve büyük ölçekli şirketlerin, gerek yeni gerekse var olan ERP süreçlerini, iyileştirme, geliştirme hizmetlerini vermekte, toplanan verilerin yönetimsel kararlarda daha etkin ve maksimum faydaya yönelik kullanımını sağlamakta ve bu çalışmaların gerek duyacağı özel yazılım çözümlerini sunmaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz
Vizyonumuz: Teknolojiyi katma değere dönüştüren hizmetlerimizle, bilgi teknolojileri alanında değişime yön veren, sektör lideri konumunda bir çözüm şirketi olmak.
Misyonumuz: Müşterilerimizin verimliliklerini arttırmak için yeni teknolojileri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birimimiz ile rekabet avantajı sağlayacak en uygun teknoloji çözümlerini tek noktadan güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmaktır.